Forum dla wszystkich sympatyków smoków oraz miłośników szeroko pojętej fantastyki.

Uwaga! Draconis korzysta z plików cookies. Są one niezbędne do funkcjonowania forum.

Teraz jest 21 lip 2019, 12:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 08 sty 2007, 13:46 
smok
smok

No cóż sprawa zrobienia dobrego modelu, to sprawa dobrego konceptarta.
Co jak co ale milej (przynajmniej mnie) się pracuje kiedy widzę co robię i wychodzą całkiem ładne siatki, druga sprawa to realistyczne tekstury + mapy zafałdowania_powierzchni/wypukłości/światła (różnie to ludzie nazywają) które robią ładną fakturę, na końcu elekty świetlne by wyglądało realistycznie,
Na końcu antyaliasing co najmniej x16 i czekać trzy dni aż się wyrenderuje :)

Jak by mnie ktoś zmusił do czegoś takiego pracował bym na 3DS, ale ponoć Maja robi leprze efekty specjalne, chociaż sam nie próbowałem osobiście.

Taki filmik fajna rzecz, chciało by się zrobić, ale czasu nie ma :P

Tytuł:
PostNapisane: 08 sty 2007, 22:11 
smok
smok

No kurcze, u mnie też z czasem krucho, ale pomarzyć można :)
Jak myślicie? Czy jest sens zrobić nowy temat.... powiedzmy w Warsztacie, traktujący o takich przemyśleniach filmowo-graficznych ?

Tytuł:
PostNapisane: 08 sty 2007, 23:50 
smok
smok

Sens jest zawsze i pewno będzie sporo wpisów w rodzaju "ja bym chciała pojeździć na takim smoku" :razz: (bez podtekstów) chociaż raczej nie sadze by przed wakacjami dało się o tym myśleć poważnie, tym bardziej, że ja już mam projekty poustawiane w czasie do realizacji :)

Ale sens jest zawsze :D

Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2007, 16:31 
Konwerter Kawa -> Java
Evil overlord

deviantArt: stray-soul
eee.... ale co to ma do "Naszych marzeń"? Chyba że odwołujesz się do long-dead pomyslu o nakręcenie sekwencji lotu na smoku (a swoją drogą, im dłużej pracuję nad swoją siatką, tym bardziej optymistycznie zaczynam to widzieć :D )

Danger? Hah! I walk on the wild side! I laugh in the face of danger! Ha! Ha! Ha!

PostNapisane: 04 maja 2010, 16:49 
jajko

Ja bym chciała miec taką własną bestię.

PostNapisane: 25 maja 2010, 01:39 
Thaxll'ssillya

deviantArt: naseilen
Do moich marzeń, które nigdy się nie spełnią mogę dopisać, iż chciałabym kiedyś kupić... zamek krzyżacki w Ełku. Jest obecnie w tragicznym stanie - adaptowano go na więzienie w latach 70 - a do kilkunastu lat stoi pusty i straszy przechodniów. Co ciekawsze, jest wystawiony na sprzedaż. Chętnie poddałabym go rekonstrukcji XV wiecznej i urządziła muzeum archeologiczne - po części poświęcone Jaćwingom oraz historii okolicy. Tylko kasy ni mam tyle... I pewnie nigdy nie będę miała.

18000 post na forum 8)

PostNapisane: 26 maja 2010, 00:12 
Konwerter Kawa -> Java
Evil overlord

Czemu, Thaxll? Na Dolnym Śląsku trafiłem na wcale nie tak bogatą kobietę która kupiła zabytkowy pałacyk w stanie totalnej ruiny (pod sufitem w sali głównej mieszkają nietoperze) i przerobiła na hotel. Muszę przyznać, że spanie na łożu z baldachimem w pokoju z płaskorzeźbami i to za całkiem przystępną cenę, to jest to :) Właścicielka większość zysków z "pałacyku" przeznacza na jego renowację (ale nietoperzy nie wyrzuciła, jeden mi wleciał w nocy do pokoju - zadziwiająco ciche stworzenia, myślałem że będzie piszczał, a nawet najdrobniejszego tonu nie usłyszałem :D )

Danger? Hah! I walk on the wild side! I laugh in the face of danger! Ha! Ha! Ha!

PostNapisane: 26 maja 2010, 00:49 
Thaxll'ssillya

Cóż, archeolodzy do bogatych nie należą, więc jeśli będę pracowała w zawodzie, to raczej nie jest pewne, że kiedykolwiek uda mi się uzbierać odpowiednią sumkę (ponad 1,5 miliona zł). Może to nie jest dużo, jak na tego typu nieruchomość... ale zapewne znajdzie się jakiś inny inwestor, kiedy będę te kilkadziesiąt (set?) lat ciułała. ;)

Ale wyobraźcie sobie taki zamek nie tylko jako muzeum, ale także centrum konferencyjne, jakiś hotelik tudzież dobre miejsce... do organizowania konwentów fantastycznych albo ZSów. ;)

PostNapisane: 28 maja 2010, 19:59 
Buntownik bez powodu
smok

deviantArt: Bazil3282
Na pewno moim marzeniem jest, aby książki sygnowane moim nazwiskiem pojawiły się kiedyś na półkach księgarń i Empików. Marzę o tym, aby coś wydać, innymi słowy. Marzę, żeby wymyślone przeze mnie fikcyjne uni zaistniało, tak jak istnieje na przykład uni Wiedźmina. Oraz, żeby to, co pojawi się na półce, było efektem udanej tym razem próby stworzenia czegoś dobrego.

Wyobraziłem sobie nawet, że jeśli kiedyś faktycznie moje dzieło będzie wędrowało do drukarni, i przyjdę pochwalić się tym na forum, to użyję tego emotikona - ::DxD:
Serio 8) .

PostNapisane: 29 maja 2010, 13:06 
smok
smok

Der_SpeeDer napisał(a):
Na pewno moim marzeniem jest, aby książki sygnowane moim nazwiskiem pojawiły się kiedyś na półkach księgarń i Empików. Marzę o tym, aby coś wydać, innymi słowy. Marzę, żeby wymyślone przeze mnie fikcyjne uni zaistniało, tak jak istnieje na przykład uni Wiedźmina. Oraz, żeby to, co pojawi się na półce, było efektem udanej tym razem próby stworzenia czegoś dobrego.

O! Dopisuję się do tego! A gdyby jeszcze moje wypociny zostały wydane nie tylko w Polsce, ale i zachodzie (i wschodzie też :D) to by dopiero był sukces. A już szczytem wszystkiego byłaby ekranizacja xD.

Chociaż wtedy zamiast jednego emotikona użyje pewnie pełnej gamy wszystkich istniejących wesołych emotów :D.

A do tego chciałbym bardzo, by rodzice przestali mnie szantażować, mówiąc mi, co jest dla mnie lepsze :/.

PostNapisane: 29 maja 2010, 21:50 
Buntownik bez powodu
smok

deviantArt: Bazil3282
Ric Simane napisał(a):
! A gdyby jeszcze moje wypociny zostały wydane nie tylko w Polsce, ale i zachodzie (i wschodzie też :D) to by dopiero był sukces. A już szczytem wszystkiego byłaby ekranizacja xD.

Heh, myślisz że i ja w tych najbardziej śmiałych marzeniach o tym nie myślałem? Nawet o jakimś RTSie w typie Dawn of War (albo modzie do takowego). Tyle, że to już marzenia z grupy takich... no, trochę nierealnych.

Ale na ekranizację bym na twoim miejscu nie liczył - pamiętasz chyba, co zrobili z Wiedźminem? :>

PostNapisane: 30 maja 2010, 12:59 
smok
smok

Der_SpeeDer napisał(a):
Tyle, że to już marzenia z grupy takich... no, trochę nierealnych.

Ale no właśnie po to są marzenia, by trochę pofantazjować. Nikt nam nie zabroni tych najśmielszych :D.

Der_SpeeDer napisał(a):
Ale na ekranizację bym na twoim miejscu nie liczył - pamiętasz chyba, co zrobili z Wiedźminem? :>

Dlatego właśnie chciałbym by moja twórczość zdobyła uznanie na zachodzie. Wtedy można by się doczekać poważnej ekranizacji xD.

PostNapisane: 09 cze 2010, 14:05 
pisklak
pisklak

Przede wszystkim, chcę skończyć obecne studia. Nie chcę ciągnąć dalej historii sztuki. Starczy mi licencjat. Pragnę zrobić kolejne, dające lepszy start.

Chcę nauczyć się użytkowej grafiki komputerowej, tak, by zawsze było to jakieś zabezpieczenie finansowe; zrobić konkretne portfolio i może znaleźć pracę w tym kierunku.

Dodatkowo, marzy mi się ilustratorstwo. Obecnie rysunek to tylko hobby, ale pragnę to rozwinąć.

A tak w ogóle to: pragnę spokoju ducha. Ze wszystkim!!!!!!!

PostNapisane: 09 cze 2010, 16:45 
Czarny kot z Rygi
Czarny kot z Rygi

Moje marzenia są zmienne, choć wciąż jedno pozostaje niezmienne: chciałbym być szczęśliwy w życiu, zajmować się tym co byłoby moją pasją. Czymś co nie byłoby ponurym obowiązkiem lecz prawdziwą radością wykonywania tego. I by na końcu życia nie stwierdzić iż je zmarnowałem.

PostNapisane: 05 wrz 2010, 04:05 
Konwerter Kawa -> Java
Evil overlord

Yay!

Spełniłem właśnie jedno z największych swoich marzeń życiowych :D

Link

Moja pierwsza wydana gra (tzn. byłem przy tym programistą :) ). Yay, to jest właśnie taki moment w którym naprawdę cieszę się z tego kim jestem :D

(Smoków się niestety do fabuły nie udało przemycić :twisted: )

PostNapisane: 05 wrz 2010, 15:06 
smok
smok

A to gratuluje.

A ja chciałbym się w końcu nauczyć podejmować decyzje...

PostNapisane: 27 paź 2010, 06:53 
smok
smok

Thaxll...ten zamek faktycznie jest w opłakanym stanie..szpeci go jeszcze bardziej ta antena panelowa po prawej stronie. Jak byłem w zamku w Rzucewie (nad Zatoką Pucką...10 km ode mnie)..->http://img.national-geographic.pl/uploads/tx_nphotogallery/2009_08_14_d_ZAMEK_RZUCEWO_096.jpg, albo w Krokowej (trochę dalej)..->http://www.dkpk.ziemiawejherowska.eu/images/gmina_krokowa/Krokowa.jpg, to tam są też ohydne anteny, które psują klimat. Kto wie, może jak wygrasz w Lotka 10 mln smoczych złotych...kupisz i wyremontujesz zamek i będzie tam ZS :)...do Ełku mam jakieś 150km :)

PostNapisane: 27 paź 2010, 12:48 
Thaxll'ssillya

Ostatnio dowiedziałam się z Nesweeka, że Ełcki zamek został sprzedany za 1,75 mln zł i prawdopodobnie zostanie przerobiony na hotel. Chociaż przedwczoraj, jak przejeżdżałam przez Ełk, to nie widziałam żadnych postępów w pracach... Tyle że właściciel ma 5 lat na modernizację... A jak już będę tym multimilionerem, to możemy pomyśleć o czymś pod ZSy na Szlaku Orlich Gniazd, albo za granicą (nie będziecie się musieli martwić o transport rzecz jasna). 8)
Ciekawe ile kosztowałby Zamek Strečno, gdyby był na sprzedaż... :roll:

PostNapisane: 28 paź 2010, 09:16 
smok
smok

Bezcenny :smok: ...za wszystkie inne można zapłacić kartą MasterCard :lol:

PostNapisane: 30 paź 2010, 14:59 
młody smok
młody smok

Złota Smoczyca napisał(a):
Ja bym chciała miec taką własną bestię.

Ja mie tylko chciałbym mieć taką bestie, a sam być taką. :smok:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]