Forum dla wszystkich sympatyków smoków oraz miłośników szeroko pojętej fantastyki.

Uwaga! Draconis korzysta z plików cookies. Są one niezbędne do funkcjonowania forum.

Teraz jest 06 gru 2019, 13:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: DragonLady01
PostNapisane: 28 gru 2017, 23:52 
jajko

Witajcie moi drodzy ;)

Nazywam się Iga, ale przedstawiam się na forach jako Dragon Lady - tu DragonLady01.
Pochodzę z województwa Lubelskiego i uczę się w Lublinie.
Mam obecnie 18 lat lecz moje zachowanie czy sposób życia może być mylące - dają mi 15 lat.
Moje zainteresowania sięgają prawie wszystkich otaczających mnie rzeczy. Zaczynając od gier i filmów, po robótki ręczne i pichcenie w kuchni, kończąc na muzyce instrumentalnej i filmowo/orkiestrowej. Nie będę się zagłębiać - chyba że będą chętni do dowiedzenia się czegoś więcej.
Zaczęłam się interesować smokami i innymi tego pokroju od kiedy obejrzałam film "Jak wytresować smoka" w około 2014 roku. Zaczęłam marzyć, a z tego względu, że potrzeba matką wynalazków wciągnęłam się w rysunek tych stworzeń.
Moją pasją od dzieciństwa jest jeździectwo, ale te dwa tematy nie gryzą się ze sobą i nie widzę przeszkód kontynuować obu tych rzeczy jednocześnie.
Od rysunku zaczęłam śnić o historiach, które w późniejszym czasie zaczęłam spisywać na papier. I w ten sposób pojawiłam się rok później na Wattpad.com gdzie aktualnie pracuję nad czterema książkami jednocześnie oraz mam dwie w nad, którymi obmyślam plan przebiegu akcji. Po prostu piszę to, co kiedyś chciałabym przeczytać i znowu zanurkować w moim świecie fantazji.
Często piszę by złapać wenę, lecz popadam czasami w głęboki smutek, kiedy rośnie nadzieja, że może ktoś to przeczyta - a prawda jest inna. Raz zdarzyło się popaść w stan pod depresyjny i ale wyszłam z tego cało.
Jestem otwartą osobą i z głową pełną pomysłów. Brak pomysłu jak coś rozwinąć lub coś opisać? Jestem chętna do pomocy.

Zapraszam do lektury : https://www.wattpad.com/user/DragonLady25 :
Jak i również na moją stronę na FB : https://www.facebook.com/Ida.DragonLady/ :
oraz pozdrawiam cieplutko.

PostNapisane: 29 gru 2017, 18:36 
jajko

deviantArt: feherfokse
Miło Cię widzieć w naszym gronie! Mam nadzieję, że tutaj znajdziesz sporo osób, które zainteresują się Twoją twórczością ;)

PostNapisane: 29 gru 2017, 20:52 
jajko

Dzięki, też taką mam nadzieje

PostNapisane: 02 lis 2019, 09:32 
jajko

Witaj DragonLady :D

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]